Aktualności

Budowa Budynku Wielorodzinnego w Tarnowie przy ul. Warzywnej.

2015-08-31
W marcu 2015 r. rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi w parterze budynku i garażem wielostanowiskowym w części podziemnej w Tarnowie przy ul. Warzywnej.
Zobacz więcej

Budowa Budynku Wielorodzinnego w Katowicach przy ul. Sobocińskiego

2015-08-28
Rozpoczęcie budowy budynku wielorodzinnego 7-kondygnacyjnego z dwupoziomowym garażem podziemnym w Katowicach przy  ul. Sobocińskiego.
Zobacz więcej

Zakończenie Budowy Budynku Wielorodzinnego w Krośnie przy ul. Korczyńskiej. Inwestor Firma "DAR"

2015-08-28
Na chwilę obecną zakończyliśmy budowę budynku wielorodzinnego w Krośnie przy ul. Korczyńskiej wraz z garażami, placami i chodnikami.
Zobacz więcej

Budowa Budynków Wielorodzinnych w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego.

2015-07-02
Kompleksowe wykonanie 8 budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednego budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z garażami i niezbędnymi urządzeniami budowlanymi.
Zobacz więcej

Elewacja dla hotelu Jagielloński

2009-11-24
Trzygwiazdkowy Hotel Jagielloński położony jest w centrum Sanoka. Posiada 22 pomieszczenia wypoczynkowe, ekskluzywną, dużą restaurację oraz parking dla gości. ZRB Markuszka jest generalnym wykonawcą elewacji całego hotelu.
Zobacz więcej

Budowa hotelu Bona

2009-11-24
Nowo otwarty hotel Bona w Sanoku jest położony w malowniczym miejscu nad rzeką San naprzeciwko Skansenu. Budynek posiada 30 pomieszczeń wypoczynkowych, dwie sale konferencyjne oraz pokaźną restaurację. Przed hotelem znajduje się wygodny parking dla gości. ZRB Markuszka jest wykonawcą generalnym budynku.
Zobacz więcej